top of page

17 Kasım - 25 Kasım tarihli "1 Kişiye Çift Kişilik Serpme Kahvaltı ve 4 Kişiye Buffalo Burger Menü" çekilişi
açıklama metni

Muco_Cekilis.jpg

1 Kişiye Çift Kişilik Serpme Kahvaltı, 4 Kişiye Buffalo Burger çekilişine ait

"Instagram Yarışma Kuralları"

 1.  Mu.Co Time Instagram (@mu.co_tr) hesabında yer alan 1 kişiye çift kişilik Serpme Kahvaltı ve 4 kişiye Buffalo Burger hediyeli yarışma 17 Kasım Çarşamba günü başlayıp, 25 Kasım Perşembe günü 23:59'da sona erecektir. Yeterli katılımın olmaması halinde yarışma süresi Mu.Co Time tarafından uzatılabilir. Çekiliş sonucu, yapılacak canlı yayın ile belirlenecektir. Canlı yayın tarihi yarışma bitimini takip eden 1 gün sonrasıdır. Kazananlar yine Mu.Co Time Instagram hesabında ilan edilecektir.

 2. Katılımcıların Mu.Co Time Instagram hesabını takip etmesi, çekiliş gönderisini profil hikayelerinde paylaşması ve yorum kısmına 3 arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir. 

 3. Kurum ve ya firma hesaplarını etiketleyenler ile 18 yaşından küçükler,  Mu.Co Time çalışanları ile birinci derece akrabaları yarışmaya katılamazlar. Kazanmalarının tespiti halinde hakları geçersiz sayılacaktır.

 4. Sahte profil oluşturarak yarışmaya katılanların yorumları geçersiz sayılacaktır. Kontrol esnasında gözden kaçması ve kazanmaları halinde hakları geçersiz sayılacaktır. Ödül hakkı yedek kazanana aktarılır. 

 5. Bu yarışma 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği" nin 2'inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi'nin izin kapsamı dışında düzenlenmektedir. 

 6. Mu.Co Time dilediği zaman yarışma kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 7. Kazanan olarak açıklanan katılımcıların yarışma bitim tarihini takip eden 5 gün içerisinde @mu.co_tr Instagram hesabından özel mesaj yoluyla Mu.Co Time ile iletişime geçmesi gerekmektedir. 5 gün sonunda iletişime geçmeyen asil kazananların hakları yedek talihliye geçecektir.

 8. Belirtilen son katılım tarihi ve saatinden sonra yapılan yorum ve katılımlar yarışma dışında tutulacaktır.

 9. Kazananlar listesinde olmasına rağmen, "yarışmaya katıldığı Mu.Co Time sosyal medya hesabını" takip etmeyen kullanıcıların kazandıkları ödüller geçersiz sayılır. İletişimde yaşanacak aksaklıklardan Mu.Co Time sorumlu tutulamaz. 

 10. Mu.Co Time bu yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

 11. Bir yorumdan fazla yorum yapan katılımcıların kazanma şansı artmayacaktır.

 12. Yarışmaya iştirak eden tüm katılımcılar, 12 maddeden oluşan yarışma kuralları açıklama metnini okuyup peşinen kabul etmiş sayılırlar. 

bottom of page